Kraków

Krakowska Wiosna Brydżowa rozgrywana była tradycyjnie w Hotelu Galaxy. W najważniejszej imprezie Grand Prix Polski Par wśró 205 rywalizujących duetó najlepiej spisali się Jacek Czaykowski i Stefan Skowron, któzy zajęli 9 miejsce. Na 12 miejscu uplasowali się Kamil Nowak i Roman Opalińśki

Więcej…

Krakowska Barbórka 2013 składała się z 4 turniejów.

W sobotę w 14.12.2012 Memoriał Zbigniewa Furdzika i Adama Zimnielskiego rozgrywany na impy, podobnie jak przed rokiem, padł łupem pary Bartłomiej Igła i Marek Filipowski. Drugie i 3 miejsce zajęły pary kobiece Barbara Lesiecka Magdalena Lankosz oraz Agnieszka Szczypczyk - Olga Długosz

W Turnieju Par na maksy rozgrywanym o Puchar Dziekana Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii zwyciężyli Wojciech Stachnik i Grzegorz Merynda przed parami Marek Kowalski - Krzysztof Gawor oraz Andrzej Trygar - Zdzisław Reczek

Główny Turniej Par o Puchar JM Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej (GPPPW 2013) wygrali Reginald Sukiennik i Bogdan Palczyński. Na drugi miejscu uplasowali się Wit Klapper i Aleksander Jezioro, a trzecie miejsce zajęli Przemysław Gałek i Mirosław Sady

Dodatkowo rozegrano turniej EX, w którym zwyciężyli Wit Klapper i Aleksander Jezioro

altKamil Nowak
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
wyniki Kamil Nowak, Marek Pietraszek, Przemysław Zawada i Jacek Znamirowski (team ZAWADA) zwyciężyli w silnie obsadzonym turnieju teamów Dzwon Zygmunta, rozgrywanym w ramach Krakowskiej Wiosny Brydżowej. Był to drugi turniej z cyklu Grand Prix Polski Teamów 2013. Gratulujemy!

W barometrze na 92 pary Renata Wajdowicz i Andrzej Hycnar uplasowali się na 45 miejscu.
W Grand Prix Polski Par wśród 230 duetów na 28 miejscu byli Przemysław Zawada i Jacek Znamirowski 31 był Jarek Malawski, 42 miejsce zajęli Tomasz Ukraiński i Adam Żarnowski, 45 był Wojciech Paszko 56 miejsce zajęli Jan Lipior i Tomasz Mazur, 66 Kamil Nowak i MArek Pietraszek, 96 Andrzej Janda i Damian Smulski. 99 był Janusz Wesołowski

Krakowska Barbórka składała się z 4 turniejów.

W sobotę w 8.12.2012 w Memoriale Zbigniewa Furdzika i Adama Zimnielskiego rozgrywanym na impy zwyciężyli Bartłomiej Igła i Marek Filipowski. W Turnieju Par o Puchar Dziekana Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii najlepsi okazali się Tadeusz Biernat

W niedzielę rozegrano dwa turnieje. Główny Turniej Par o Puchar Jego Magnificencji Rektora AGH wygrali Janusz Gawęcki i Marek Tutka. Turniej ten składał się z 40 rozdań, a ostatnie 10 rozdań oraz dodatkowe 10 było turniejem dodatkowym w którym zwycięstwo odniosła para z Zamościa Wiesław Pawelec i Jóżef Małysz

W 2011 Krakowska Jesień Brydżowa GPPPW rozgrywana była w Hotelu Galaxy położonym nad Wisłą w dzielnicy Grzegórzki.
56 par walczyło o zwycięstwo w Grand Prix Polski Południowo-Wschodniej, a wygrali Janusz Matiolański i Bogusław Wardzała. Czwarte miejsce zajęli Marek Pietraszek i Jacek Znamirowski. Na miejscu 20 uplasowali się Roman Opaliński i Przemysław Zawada, 28 miejsce zajął Michał Witkowski (PSB Przemyśl), a 29 Jan Kadula i Jacek Szczerba.
W sobotnim Cavendishu (49 par) wszystkie 4 opary z naszego okręgu były na plusach. 13 miejsce zajeli Opaliński Zawada, 15 Pietraszek-Znamirowski, 20 Renata Wajdowicz i Andrzej Hycnar, a 24 Jan Kadula i Jacek Szczerba.
W turnieju Wawelski Smok (77) zwyciężyli ponownie Janusz Matiolański i Bogusław Wardzała. Opaliński Zawada byli na miejscu 14, Józef Turecki i Bronisław Mycielski (30), a Wajdowicz Hycnar byli oczko niżej.

Więcej…

GPPPW 2011 Kraków Wiosna

W niedzielnym Turnieju Par z cyklu Grand Prix Polski Południowo-Wschodniej 2011 zwyciężyli JACEK KOSTUR i SŁAWOMIR CZECH 60.51%. Na drugim miejscu uplasowali się nasi zawodnicy Marek Pietraszek i Jacek Znamirowski 59.56%, a podium uzupełnili Andrzej Wilkosz i Piotr Stopa 58.54%

OTP Drewniane GłowyPodczas Krakowskiej Wiosny Brydżowej w Głównym Turnieju Par OTP Drewniane Głowy Renata Wajdowicz i Andrzej Hycnar zajęli 12 miejsce z wynikiem 56.15%. Roman Opaliński  i Przemysław Zawada zajęli 23 miejsce (52.42%)
GPPPW 2011 Kraków WiosnaW niedzielnym Turnieju Par z cyklu Grand Prix Polski Południowo-Wschodniej 2011 zwyciężyli Jacek Kostur i Sławomir Czech 60.51%. Na drugim miejscu uplasowali się nasi zawodnicy Marek Pietraszek i Jacek Znamirowski 59.56%, a podium uzupełnili Andrzej Wilkosz i Piotr Stopa 58.54%.

Nasi zawodnicy podczas Krakowskiej Jesieni Brydżowej  grali w sobotę w OTP Wawelski Smok GPPPW
oraz w niedzielę w GPPPW 2010 GPPPW
W obu turniejach najlepiej spisali się Bogusław Kruczek i Grzegorz Rewer zajmując odpowiednio 4 i 9 miejsce.
Drugą naszą parą byli Krzysztof Czul i Janusz Wesołowski, którzy zajęli miejsca 6 i 11
Marek Cyrkiel i Przemek Zawada zajęli miejsca 18 w OTOP i 16 w GPPPW
OTP zakończył się zwycięstwem pary Janusz Gawęcki - Tomasz Raczkiewicz, a GPPPW wygrali Maciej Rodzaj i Bogusław Lesiecki

Więcej…

Krakowska Wiosna Brydżowa rozgrywana tradycyjnie w ostatni weekend marca niewątpliwie była udana dla naszych par. Zanotowaliśmy dwa zwycięstwa.
Sobotni Turniej Par na impy wyniki Cavendish wygrali Marek Pietraszek i Przemysław Zawada (56.21), a 9 miejsce zajęli  Renata Wajdowicz i Andrzej Hycnar(33.73).
Popołudniowy Turniej Par na maksy wyniki wygrali zdecydowanie Renata Wajdowicz i Andrzej Hycnar (64.92%).
Po raz pierwszy Kraków gościł zawodników w ramach Grand Prix Polski Południowo Wschodniej
OTP Drewniane Głowy wyniki wygrali Andrzej Lubojemski i Wit Klapper, drugie miejsce zajęli Janusz Matiolański i Bogusław Wardzała, a trzecie juniorzy Grzegorz Merynda i Grzegorz Andrzejowski. 4 miejsce zajęli Renata Wajdowicz i Andrzej Hycnar (58.57%) i jak widać w ten weekend byli naszą najlepszą parą w Krakowie

Drewniane Głowy 2009 to 4 turnieje oraz punktacja długofalowa
W OTP Drewniane Głowy 5 miejsce zajęli Marek Pietraszek i Przemysław Zawada(59.05%).
W TP na impy 6 miejsce zajęli Bogusław Kruczek i Grzegorz Rewer, a TP na maksy 4 miejsce zajęli Marek Pietraszek i Przemysław Zawada

Więcej…

Podczas Krakowskiej Jesieni Brydżowej  rozegrano OTP Wawelski Smok, TP mikstowych będący eliminacją do MP oraz 3 inne turnieje.
W OTP najlepsi byli Marek Cyrkiel i Tomasz Ukraiński, którzy zajęli 16 miejsce. W TP mikstowych na 4 miejscu uplasowali się Renata Wajdowicz i Andrzej Hycnar. W TP obok mikstów trzecie miejsce zajęli Jan Kadula i Eugeniusz Strzyż. Zajęli oni również 2 miejsce w memoriale Zbigniewa Furdzika. W memoriale profesora Jana Janowskiego na 7 miejscu był mikst Ilona Bobko - D (Dariusz Zembrzuski)