29
Mar
2009

Drewniane Głowy 2009 to 4 turnieje oraz punktacja długofalowa
W OTP Drewniane Głowy 5 miejsce zajęli Marek Pietraszek i Przemysław Zawada(59.05%).
W TP na impy 6 miejsce zajęli Bogusław Kruczek i Grzegorz Rewer, a TP na maksy 4 miejsce zajęli Marek Pietraszek i Przemysław Zawada

Barometr(52) Cavendish
m-ce nr   WK okręg PZBS   WYNIK PKL PDF
23 38 Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
7.0
12.0
PK
PK
02830
02666
K
 
8.26 1 60
29 23 Eugeniusz Strzyż
Jan Kadula
2.5
12.0
PK
PK
12985
01071
 
S
-5.03   48
43 6 Władysław Chudzik
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
0.5
0.0
PK
MP
09445
13619
S
K
-25.13   20

Maksy(60)
m-ce nr   wk okr klub sesja % wynik % PKL PDF
4 32 Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
4.0
PK Elektromontaż Rzeszów
Elektromontaż Rzeszów
58.53 58.53 32 114
18 55 Władysław Chudzik
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
0.5
 
PK
MP
Singleton Podkarpacki
 
53.21 53.21 7 86
19 35 Grzegorz Rewer
Bogusław Kruczek
4.0
7.0
PK Dropol Rzeszów
Dropol Rzeszów
53.09 53.09 6 84
24 62 Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
7.0
12.0
PK SKOBUD Tarnobrzeg
SKOBUD Tarnobrzeg
51.32 51.32 1 74
26 30 Bronisław Mycielski
Zbigniew Samogranicki
4.0
0.5
PK
MP
Singleton Podkarpacki
Lajkonik
50.83 50.83   70
49 34 Wojciech Superson
Grzegorz Superson
2.5
2.5
PK
MP
 
 
46.95 46.95   24
53 33 Eugeniusz Strzyż
Jan Kadula
2.5
12.0
PK Multi Rzeszów
OPGK Rzeszów
43.84 43.84   16

Impy()
m-ce nr   wk okr klub sesja wynik PKL PDF
6 45 Grzegorz Rewer
Bogusław Kruczek
4.0
7.0
PK Dropol Rzeszów
Dropol Rzeszów
53.00 53.00 24 90
15 37 Eugeniusz Strzyż
Jan Kadula
2.5
12.0
PK Multi Rzeszów
OPGK Rzeszów
23.00 23.00 7 72
16 12 Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
7.0
12.0
PK SKOBUD Tarnobrzeg
SKOBUD Tarnobrzeg
18.00 18.00 6 70
18 38 Augustyn Banek
Witold Stachnik
4.0
4.0
PK Hotel Polski Owiewka Mielec
Hotel Polski Owiewka Mielec
13.00 13.00 4 66
32 25 Władysław Chudzik
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
0.5
 
PK
MP
Singleton Podkarpacki
 
-22.00 -22.00   38
42 40 Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
4.0
PK Elektromontaż Rzeszów
Elektromontaż Rzeszów
-34.00 -34.00   18

OTP Drewniane Głowy(86)
m-ce nr   wk okr klub wynik % PKL PDF
5 72 Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
4.0
PK Elektromontaż Rzeszów
Elektromontaż Rzeszów
59.05 45 164
20 21 Augustyn Banek
Witold Stachnik
4.0
4.0
PK Hotel Polski Owiewka Mielec
Hotel Polski Owiewka Mielec
53.94 15 134
34 71 Grzegorz Rewer
Bogusław Kruczek
4.0
7.0
PK Dropol Rzeszów
Dropol Rzeszów
51.20   106
36 24 Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
7.0
12.0
PK SKOBUD Tarnobrzeg
SKOBUD Tarnobrzeg
50.89   102
44 34 Jan Sączawa
Zbigniew Niezgoda
2.5
1.5
PK Zrelbud Nisko
Zrelbud Nisko
50.03   86
57 27 Eugeniusz Strzyż
Jan Kadula
2.5
12.0
PK Multi Rzeszów
OPGK Rzeszów
47.64   60
78 52 Jacek Młyńczyk
Sławomir Zielonka
12.0
 
PK Energom-Promotor
 
44.05   18
79 22 Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Władysław Chudzik
 
0.5
MP
PK
 
Singleton Podkarpacki
43.81   16
Punktacja Długofalowa(248)
m-ce nazwiska     RAZEM Barom Max IMP D.G.
21 A Hycnar 12 PK 306 60 74 70 102
21 R Wajdowicz 7 PK 306 60 74 70 102
25 M Pietraszek 18 PK 296   114 18 164
 25 P Zawada 4 PK 296   114 18 164
32 B Kruczek 7 PK 280   84 90 106
32 G Rewer 4 PK 280   84 90 106
47 W Stachnik 4 PK 218 18   66 134
56 A Banek 4 PK 200     66 134
58 E Strzyż 2.5 PK 196 48 16 72 60
58 J Kadula 12 PK 196 48 16 72 60
76 W Chudzik 0.5 PK 160 20 86 38 16
140 J Sączawa 2.5 PK 86       86
 140 Z Niezgoda 1.5 PK 86       86
160 B Mycielski 4 PK 70   70    
 221 W Superson 2.5 PK 24   24    
 245 J Młyńczyk 12 PK 18       18