Kraków

OTP Drewniane Głowy(152)
  15 Jacek Sikorski - Wincenty Chmiel 56.36%
  36 Ryszard Michalak - Ryszard Styga 53.53%
  38 Roman Opaliński - Jacek Znamirowski 53.34%
  46 Stefan Skowron - Jerzy (Rakuś) 52.82%
  61 Augustyn Banek - Maciej Czernik 51.27%

OTP(71) 4 Jacek Czaykowski - Stefan Skowron 60.09%
Memoriał Zbigniewa Furdzika(48) Jacek Czaykowski - Stefan Skowron 42

OTP Drewniane Głowy(128) 28 Jacek Czaykowski - Stefan Skowron 53.90%

Marek Pietraszek W Krakowskim Mityngu Brydżowym wygrywa Turniej Teamów
TT(22) 1 Marek Pietraszek, (Jacek Poletyło, Marek Atalski, Krzysztof Kujawa)
OTP(78) Wawelski Smok 9 Marek Pietraszek - Krzysztof Martens 55.46%
TP(48) im Zbyszka Furdzika 3 Marek Pietraszek - Jacek Poletyło 38 imp

Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
wygrali Memoriał Wuja Michalskiego

TP Memoriał Wuja Michalskiego (66)
    1 Marek Cyrkiel - Roman Opaliński 63.88%
  23 Wiesław Ślęzak - Janusz Wiącek 52.93%
  30 Jacek Czaykowski - Stefan Skowron 51.45%

TP(58)
    6 Marek Cyrkiel - Roman Opaliński 57.27%
    7 Jan Hymon - Marian Górecki 56.60%

TT(28)
    5 Marek Cyrkiel, Roman Opaliński, Marek Pietraszek, Jerzy Ulrych 70
  13 Konrad Ciborowski, Jacek Dźwierzyński, Janusz Przybylak, Tomasz Ukraiński

Mistrzostwa Krakowa(63)
    8 Jacek Czaykowski - Stefan Skowron 35 imp
  13 Marek Cyrkiel - Roman Opaliński 24 imp
  24 Jan Hymon - Marian Górecki 10 imp

Ryszard Styga
Artur Wasik
wygrali OTP Drewniane Głowy z wynikiem 63.26%

W OTP Wawelski Smok(59) 11 miejsce zajęli Marek Cyrkiel i Roman Opaliński 56.21%

W OTP Wawelski Smok(76) 7 miejsce Maciej Czernik - Leszek Niedbała 57.83%

OTP Drewniane Głowy(64)   
    5 Maciej Czernik  - Leszek Niedbała 57.54%
  16 Marek Pietraszek - Ryszard Styga 52.98%

W Krakowie rozegrano Mistrzostwa Polski Galicji
    3 Marek Cyrkiel - Roman Opaliński 58.26%
    9 Tadeusz Garbacik - Maciej Stefaniuk 53.85%
  11 marek Pietraszek - Ryszard Styga 51.71%
  13 Jan Kadula - Jacek Znamirowski 50.86%

W OTP Wawelski Smok(64) 27 miejsce zajęli Roman Opaliński i Marek Cyrkiel 51.49%